Září 2010

Anketa-S kým byste chtěli duet?

28. září 2010 v 17:42 | AnnaWmCz |  Ostatní
Tedy, abyste rozuměli-S kým by měla Ruslana nazpívat písničku...

Na minulý projekt Ruslana zařadila celkem dvě písničky, ve kterých nezpívala pouze ona, ale i T-Pain nebo Missy Eliot (Doufám, že to píšu správně). Projek Wild energy byl jiný než projekt Wild dances, ale má se lišit i od toho nadcházejícího. Krom toho, že na Albu Wild dances (Dyki tanci) byly písně laděny do folku a ethna, se Wild energy liší i tím, že v něm slyšíme víc syntetických zvuků. To by se v příštím projektu mělo změnit-Ruslana bude nahrávat se symfonickým orchestrem. Proto jsem vytvořila tuto anketu.

Virtuální make up 0.2

28. září 2010 v 10:51 | AnnaWmCz |  Ostatní
Ano, ano-poslední dobou se velmi nudím. Ale měla bych se učit ZAE, tak to sem dám raději teď, protože pak bych na to už nemusela mít čas...
(Více v CČ)

Virtuální make up (Oheň a led)

25. září 2010 v 15:53 | AnnaWmCz |  Ostatní
Včera jsem si trochu hrála ve Photofiltre a vytvořila pár obrázků s Ruslanou. Teda vlastně spíš předělala. Vzala jsem si nějaké její fotky a "nalíčila" jsem ji. Vypadá to sice šíleně a opravdu extravagantně, ale já si myslím, že by v nějakém svém videoklipu mohla být takto nalíčená ;)

Ice queen
Tady jsem se inspirovala makeupem, který použila zpěvačka Tarja Turunen ve videoklipu I walk alone...

Mistrees of fire
Tento už je můj vlastní (šílený) make up...

Stáhni si Design

19. září 2010 v 23:01 | AnnaWmCz |  Ostatní
 Po delší době nový layout s ukrajinskou hvězdou. Vlastně se dvěma-Ten "klučík" je ukrajinský zpěvák, se kterým kdysi Ruslana zpívala :)

Není to layout podle mého vkusu, ale nabídka zvyšuje poptávku ;). Já mám ráda docela tvrdou hudbu, takže layouty, které dělám pro sebe, se od těch, co dělám pro jiné docela liší ;)

Není tam zdroj, protože si myslím, že tento design moc lidí chtít nebude, ale kdyby se náhodou někdo našel, prosím, aby ho uvedl. 

Náhled (pro zvětšení klikni):

O novém projektu

17. září 2010 v 21:59 | AnnaWmCz |  Ostatní
Ruslana poskytla rozhovor, který se týkal jejího nového projektu a pobytu v USA. Bohužel neumím moc dobře ukrajinsky, proto nebude rozhovor asi úplně celý a asi ani dobře.

Ruslano, povíte nám něco o svých nových projektech?
Vystudovala jsem konzervatoř, jsem profesionální dirigentka. Teď jsem se vrátila z Ameriky, kde jsem byla jen tři měsíce, a když jsem mluvila, že v hudebním byznyse , co jsem zpěvačka, mám dokonce ještě i pop(že mezi mé hudební žánry patří i pop), no, řekl fajn, ale když jsem řekla, že jsem dirigentka, to všichni říkali: "Wow"

Protože dívka-dirigentka, to je opravdu super a velmi vzácné. Poté, co jsem vyšla konzervatoř, často jsem dirigovala orchestr. Zpívala jsem s orchestrem na "Slavjanském bazaru", když jsem předváděla "Husy" a "Tichou noc". No (prostě) super. Pracovat s orchestrem je nádhera, nejkrásnější, co může na koncertě být.  A to je mystické -----. Co šílení publika, co kapela, co ty... To je neuvěřitelný výkon (energičnost). Nikdy žádná ----- nedá takový, nikdy. 

Víc už se mi toho bohužel přeložit nepovede. Kdyby se ale našel někdo, kdo by to byl schopný přeložit, oficiální článek je ZDE

Nicméně z toho, co jsem si ještě zvládla přeložit, vyplývá, že se Ruslana v novém projektu zaměřila na práci se symfonickým orchestrem, a že se její nový projekt bude pravděpodobně dost podobat projektu Wild dances. Což by podle mě bylo skvělé :)

Várka PNG obrázků

16. září 2010 v 13:23 | AnnaWmCz |  Ostatní
Překvapení-jsem tu zas. I když poslední dobou nevím co dřív... Můžete se těšit na video, na můj osobní blog dám nový design, který si budete moci stáhnout (i když se mi tentokrát moc nepovedl) a asi i pár avatarů a nových PNG obrázků. Ale zpět k věci: Protože se tyto obrázky na můj osobní blog nehodí tak jako na tento, dávám je pouze sem (takže to ani nebudete muset hledat jinde). Mimochodem z nich udělám odkazy na videoklipy, aby bylo menu přehlednější :)
(Více v CČ)

Nahrávání nového alba probíhá v USA...

12. září 2010 v 11:26 | AnnaWmCz |  Ostatní
Včera jsem si na oficiální stránce Ruslany přečetla velmi zajímavou novinku. Bohužel to bylo napsáno Rusky, takže si nejsem jistá kvalitou překladu. Nicméně jsem se tam dočetla, že se Ruslana na chvíli vrátila na Ukrajiny, aby si zazpívala se symfonickým orchestrem.
WD
"Zpívat s celým orchestrem - to je něco neuvěřitelného! Těmto koncertům se nic nemůže vyrovnat. Dlouho jsem čekala na další příležitost, aby koncertovala s velkým symfonickým orchestrem. Doma vždy hraje klasická hudba. Pro mého manžela je to nejlepší a oblíbená hudba. Hudba pro duši. Když jsem šla do Lvova na Národní hudební akademii. Nikolai Lysenko, fakultní dirigent; zamilovala jsem se do symfonického orchestru a jeho zvuku. " 

Jak jistě víte, celé léto Ruslana trávila v Americe, kde bylo zaznamenáno nové album. "Nechci říkat konkrétní věci o novém albu, protože na něm stále pracujeme. Myslím, že první singl uslyšíte tento rok "- říká zpěvačka. "Nakonec jsem plně obnovila svůj šatník. V Americe je velmi výhodné koupit věci - platím pouze za kvalitní. Máme tytéž věci mnohem dražší, i když životní úroveň je jiná. To není to pravé "- říká Ruslana.

Věci, které se mi nepovedlo "přelouskat" ani s pomocí googlu, jsem raději vynechala-originál je ZDE

Také byly pořízeny nové fotografie, které najdete TADY

Nová videa a další zprávy

7. září 2010 v 18:33 | AnnaWmCz |  Ostatní
Tak jsme se dočkali videí ze Soyuzivky. Nevím, zda-li je to konečný počet nebo jich ještě pár přibude. Bohužel jsem si nevšimla žádné nové písničky, ale jak jsem už napsala: Snad to není všechno. Nebudu to zbytečně prodlužovat-tady jsou:
↓↓↓

Reklamy pište sem!

4. září 2010 v 21:05 | AnnaWmCz
Sem můžete psát reklamy. Pokud ji napíšete sem, na váš blog se podívám. Pokud reklamu napíšete jinam, bez milosti a bez přečtení ji smažu!


Na tomto blogu bych nejaději reklamy neviděla,
ale tomu stejně nezabráním...

Nový layout (design) nastaven

3. září 2010 v 16:34 | AnnaWmCz |  Ostatní
Tak tenhle vzhled jsem měla rozdělaný už docela dlouho. Ne, že by se mi práce na něm nedařila-mně se zkrátka nechtělo :P . Dneska jsem ho konečně dodělala a nastavila; volejte sláva a tři dny se radujte ;) ...

Pár připomínek:
  • Nezapomeňte se podívat na předchozí článek!
  • V něděli nás čeká premiéra nového singlu z nadcházejícího CD
  • Na oficiální stránce Ruslany Najdete nový článek a pár fotek. Pokusím se ho v nejbližší době přeložit.
  • Pravděpodobně bude zprovozněna nová rubrika určená reklamám, zatím je pište pod články (pokud jich není moc a nejsou vlezlé, nevadí mi)