Říjen 2010

Nové album bude v rytmu rocku

30. října 2010 v 12:19 | AnnaWmCz |  Ostatní
Tak máme konečně zprávy o novém albu, jupí! Pro některé z vás není žádným tajemstvým, že mám ráda tvrdou hudbu (ale i přesto, že poslouchám rock a metal, jsem věřící, takže ode mě nic jako satanismus rozhodně nečekejte! PS.: Nechci vidět žádný komentář, který by se tohoto dodatku týkal!), málem jsem se rozbrečela radostí, protože, jak už jistě víte z titulku článku, Ruslanino nové album bude rockové :)

05
Kompletní zpráva od Ruslany:

Koncertuji mnohem více v zahraničí než tady na Ukrajině. Současně koncerty na Ukrajině jsou vždy přítomny v mém koncertním plánu.
Dostávám spoustu pozvánek na různé TV-projekty, které jsou velmi zajímavé a samozřejmě, poskytují příležitost k setkání s kolegy a přáteli.
Ale kvůli velmi nabitý program nemohu přijmout všechny pozvánky a je třeba si vybrat mezi těmito projekty a koncerty.
Koncerty jsou pro mě mnohem důležitější, to je důvod, proč se snažím, abych si je vybrala.

Blend-Wild dances

29. října 2010 v 20:19 | AnnaWmCz |  Ostatní
Tak dnes jsem nenašla žádné video, ale aby to tu "graficky nezamrzlo", udělala jsem koláž nebo chcete-li blend.
Era of wild dances
PS.: Já vím, že tam má být "Era of THE wild dances", ale to už by tam pak nebyla mezera přesně na Ruslaninu ruku ;-)

Divoké tance v opeře

27. října 2010 v 14:19 | AnnaWmCz |  Ostatní
Tady se nám to probírá k životu-dnes jsem narazila na nové video. 
Dne 23. října Ruslana zazpívala v Ukrajinské Národní Opeře k výročí čtyřicátého otevření festivalu "Молодість" (Mládež). Tentokrát zazpívala písničku Wild dances a vysloužila si za to opravdu velmi dlouhý aplaus. Na konci celého videa můžete vidět i slavného francouzského herce Gérarda Depardieura. Scénka to byla poměrně veselá, o čemž se ale můžete přesvědčit sami. Jen dodám, že Ruslana se ho (zdárně) pokusila naučit jednu jednoduchou, ukrajinskou frázi.
Nová písnička bohužel opět nezazněla...


"Did you change yourself "Rusja"? We'll see ;-)"

26. října 2010 v 17:29 | AnnaWmCz |  Ostatní
Už dlouho tu nebylo nic nového, naštěstí nám přišel dar z nebe-Ruslana blahopřála televiznímu pořadu "Loto zabava" k jedenáctému výročí. Právě tady můžete Ruslanu slyšet zpívat Happy birthday (vše se odehrálo včera, pokud vím) a písničku Huculka. 


A její hvězda opět strmě stoupá, i když trochu nepozorovaně...

20. října 2010 v 16:59 | AnnaWmCz |  Ostatní
Všímám si, že poslední dobou je Ruslana téměř všude. Neslyšíte ji sice v hitparádách, ale můžete ji najít na blozích. Člověk by mohl namítnout, že jsou to starší články, ale chyba! Já si data vždy kontroluji a často jsou to články z posledních pár týdnů. Ale mně se navíc stalo, že v době, kdy jsme měli praxe, si jeden můj spolužák pouštěl Wild dances. Nejdřív slyším jen "Hej, hej,...", ale chvíli poté už i mně důvěrně známou melodii. Docela mě to překvapilo, protože zrovna do něj bych to neřekla. Ale když se Ruslaniny písničky budou takto šířit, bude to jen dobře a my se můžeme jen domýšlet, co nás čeká až vyjde její nové album ;)

Show "Divy"

8. října 2010 v 13:20 | AnnaWmCz |  Ostatní
Ruslana se před nějakou dobou zúčastnila ukrajinské show "Divy", které se účastnila i Ani Lorak a Gaitana. Na youtube se objevilo video, které sem dávám.
Pokud vím, Ruslana zpívala písničky Oj, letily dyki husy, Svitanok a ty poslední, kterou zpívaly všechny tři zpěvačky dohromady, bohužel neznám.

Pak tu mám ještě něco pro darelu, která sem snad ještě chodí. Ovšem, protože se to netýká Ruslany, nedala jsem to na tento blog, ale pouze SEM