Listopad 2010

Anketa

17. listopadu 2010 v 21:19 | AnnaWmCz |  Ostatní
Tak tu máme výsledky ankety "S kým by mohla Ruslana nazpívat písničku, když víme, že bude spolupracovat i se symfonickým orchestrem?"

Na to, jak dlouho jsem ji na blogu měla, v ní moc lidí nehlasovalo, což je škoda. Jako první se umístila Lucie Bílá, což ve mě vzbuzuje myšlenku, že na tento blog chodí patrioti ;-)

Další výsledky vypisovat nebudu-stačí, když se podíváte na obrázek ;-)

Anketa0.1

"Hudební rekapitulace"

4. listopadu 2010 v 18:50 | AnnaWmCz |  Ostatní
avatar
Před nějakou dobou jsme se dozvěděli, že Ruslana bude při nahrávání nového alba spolupracovat se symfonickým orchestrem. K tomu nedávno přibyla zpráva o tom, že příští album bude v rytmech rock'n'rolu (Snad ne rock'n'rolu z doby Presleyho a Beatles...). Co z toho můžeme vyvodit? Jak tedy bude nové album znít? Dloho jsem si s tím lámala hlavu a nakonec jsem si vzpomněla na remix písničky Heart on fire. Tento remix byl kombinací originální písničky a symfonické verze, kterou dirigovala sama Ruslana (pozn.: Ruslana je nejen vystudovaná pianistka, ale i dirigentka). Bohužel na tento remix neexistuje video, abyste si ho mohli poslechnout i vy, nicméně kombinace rocku a hubdy hranou symf. orchestrem bude jistě nesmírně zajímavá, na to vemte jed. Ale kdoví, třeba na novém albu nakonec symf. orchestr ani neuslyšíme. Nezbývá nám nic jiného než si počkat ;)
Dnes jsem ale viděla video, na kterém nám Ruslana prozradila o svém albu trochu víc. Sice to bylo ukrajinsky (a já jsem tomu tím pádem moc nerozuměla), ale pochopila jsem z něj něco v tom smyslu, že by nejnovější videoklip měl mít něco málo společného s filmem Nikita. Co by to ale mělo být jsem už "nedekódovala".