Duben 2011

Wow!

26. dubna 2011 v 13:49 | AnnaWmCz |  Ostatní
Na začátek bych ráda poděkovala Ihorovi, který mi tady na blog poslal odkaz k HD verzi videoklipu*

Galerie blogu je aktualizována

16. dubna 2011 v 21:39 | AnnaWmCz |  Ostatní
Přesněji o fotografie z natáčení nového videoklipu, kterých je ovšem, myslím, jen šest. Nevím, jestli budu přidávat obrázky z předchozích videoklipů, protože těch je všude na internetu mnoho a já bych tak měla příliš mnoho práce navíc si je můžete najít sami. Ale jestli budu mít čas (poslední dobou ho mnoho bohužel nemám), přidám i je.
Dále jsem přidala složku se scany z časopisů a jinými obrázky.

Jak vidíte, v galerii jsou zatím jen tři hlavní složky, ale to by se mělo co nejdříve změnit ;-)
Další zajímavé fotografie můžete najít na hlavní stránce a na fóru ;-)

Písnička "WOW" je k dispozici ke stažení!

16. dubna 2011 v 16:09 | AnnaWmCz |  Vzácné písničky
Abych pravdu řekla, podle toho, co jsem už mnohokrách četla v novinkách o Ruslaně, doufala jsem, že Ruslana bude dělat rock (aspoň tak to bylo mnohokrát napsáno), ale nedočkala jsem se... Vlastně je to pravý opak toho, co jsem čekala. Na druhou stranu, jak jsem napsala již včera: Písničky na albech Ruslany bývají obvykle velmi rozmanité, takže bůhví co můžeme čekat u dalších písniček. Je možné, že touto písničkou se pokouší upoutat pozornost, ale abych pravdu řekla, myslím si, že musí i sama Ruslana vědět, že největší pozornost upoutala a největší popularitu si získala érou Wild dances, kdy byla její hudba originální a jinde neslýchaná. Proto měla také takový úspěch. Pak přišla éra Wild energy a i když se její hudba podstatně změnila, byla to pořád ta originální Ruslana. Teď, jak je vidno, je to hudba, jakou můžeme slyšet prakticky na každém kroku hlavně u amerických interpretů, což je dost velká škoda...

Nicméně vám asi udělám radost, protže písničku WOW už si může te stáhnout ve formátu mp3: Stáhnout

Písnička "WOW" je tu!

15. dubna 2011 v 15:19 | AnnaWmCz |  Videa
Videoklip k písničce "WOW" už je na youtube! Sice je to jen kousek (převážnou část videa tvoří rozhovor s Ruslanou), ale to snad prozatím stačí.
Trochu mě mrzí, že je tam kytary slyšet jen tak málo a místo toho je do videoklipu zapletena hip hopová móda (aspoň co je vidět v části, která na youtube zatím je), ale písnička je dost melodická a chytlavá, což je předpokladem pro úspěch. A ještě nevíme, jak zní celá písnička a jak zní celé album. Navíc: Písničky na ablech Ruslany jsou vždy velmi rozmanité.

Pokud se vám nechce čekat na písničku, přetočte video na čas 4:10. Musíte se smířit s tím, že písnička tam naneštěstí nezazněla celá, ale té se snad taky dočkáme ještě dnes...


Nový singl již dnes!

15. dubna 2011 v 13:29 | AnnaWmCz |  Ostatní
Ruslanin nový singl "WOW!" je vysílaný výhradně na jedné z hlavních ukrajinských rozhlasových stanicích - Rádio Gala - ode dne 11.dubna a který bude mít premiéru v celé zemi již dnes-15. dubna.